HC Teplice Huskies

Vítejte na stránkách hokejového klubu
HC Teplice Huskies
www.hokejteplice.cz

Partneři

Město Teplice - www.teplice.cz

Alpin Mont Servis, s.r.o. - www.alpinmont.cz - Provádíme kompletní portfolio stavebních prací pro průmyslové, komerční a rezidenční objekty. Realizujeme novou výstavbu a rekonstrukce všech typů střech a krytin.

Bery Transport s.r.o. - www.bery-transport.cz - Nákup, prodej a přeprava sypkých materiálů v Teplicích a okolí.

HAVE 2000 s.r.o. - www.vrata-a-brany.cz - Privátní a průmyslová garážová vrata, průmyslové brány, zábradlí a plotové dveře, parkovací systémy, dveře, automatické dveřní systémy, rolovací mříže.

RedTrans - www.redtrans.cz - Specialista na kamionovou dopravu, autodopravu, nákladní dopravu nejen v Teplicích.

TZK Teplice - www.tzk-teplice.cz - Poskytujeme tepelné zpracování materiálů tř. 11-19XXX, kalení, cementování, žíhání a indukční kalení. Také nabízíme pískování, svařování a kovoobrábění.

SITEZ s.r.o. - sitez.cz - Projektování tepelných sítí a energetických zdrojů ve všech stupních projektové dokumentace.

KOVOSREAL s.r.o. - www.kovosreal.cz - Přední zpracovatel tenkých plechů v Čechách. Produkce se vyznačuje širokým sortimentem, vysokým stupněm kvality dílenského zpracování, kvalitou povrchové úpravy a možností zakázkové a nestandardní výroby.

PLATINUM NATURAL s.r.o. - www.krmivo-platinum.cz - Superprémiové polosuché krmivo ve vlastní šťávě, které je sušené při pokojové teplotě. Vyšší obsah vlhkosti zaručuje měkkost a pejskům více chutná.

Pro-idea s.r.o. - www.pro-idea.cz - Naší modlou jsou užitečné weby a svěží grafický design. Našimi klienty jsou malí i velcí podnikatelé. Naší reklamou je kvalitně odvedená práce. Jsme malý tým profesionálů, kteří pracují s maximálním nasazením. Protože naše ambice jsou velké.

Ústecký kraj - www.kr-ustecky.cz

Marius Pedersen a.s. - www.mariuspedersen.cz - Poskytovatel efektivní a kvalitní služby v komunální i komerční sféře při maximálně šetrném přístupu k životnímu prostředí.

JP Clean Servis - www.jp-cs.cz - JP Clean Servis poskytuje veškeré úklidové služby, výškové čištění, ale také čištění koberců a čalounění.

Hockey shop Teplice - www.facebook.com - Prodejna hokejových potřeb v Teplicích.

Severočeské doly a.s. - www.sdas.cz - Těžba, úprava a odbyt hnědého uhlí a doprovodných surovin.

KAPE číštení s.r.o. - www.kapecisteni.cz - Výškové mytí oken a fasád na vaší budově, odsávání prachu, nečistot a pavučin z těžko dostupných míst až do výšky 15 metrů.

Čistá okna s.r.o. - www.cista-okna.eu - S poskytováním úklidových služeb máme již více než desetileté zkušenosti. Specializujeme se na velkoobjemové mytí oken s použitím nejmodernějších technologií a postupů.

Sportaréna Teplice - www.halateplice.cz - Sportovní hala, zimní stadion, hotel, fitness, sauna, pizzerie, ubytovna. Vše pod jednou střechou.

Fruit plus - www.fruitplus.cz - Dodavatel veškerého sortimentu v oblasti ovoce, zeleniny, mraženého zboží, mléčných výrobků a alkoholických i nealkoholických nápojů.

Vaníček Elektro - www.vanicek-elektro.cz - Montáž, opravy, revize a zkoušky elektrických zařízení

Události

Žádné nadcházející události.

Najdete nás na Facebooku

Město Teplice Alpin Mont Servis, s.r.o. Bery Transport s.r.o. HAVE 2000 s.r.o. RedTrans TZK Teplice SITEZ s.r.o. KOVOSREAL s.r.o. PLATINUM NATURAL s.r.o. Pro-idea s.r.o. Ústecký kraj Marius Pedersen a.s. JP Clean Servis Hockey shop Teplice Severočeské doly a.s. KAPE číštení s.r.o. Čistá okna s.r.o. Sportaréna Teplice Fruit plus Vaníček Elektro

Počet návštěv: 38614
Posledních 30 dnů: 2572 | Posledních 7 dnů: 905 | Poslední den: 154

© 2022 HC Teplice Huskies | Všechna práva vyhrazena | karel.primus@hokejteplice.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne